Befasi, Grizman prezantohet në konferencë me flamurin e Uruguait!

0

Një episod kurioz ka ndodhur pas finales dhe ceremonisë së trofeut për Francën… Pas suksesit 4-2 ndaj Kroacisë, futbollisti i ndeshjes, Antua Grizman, ka befasuar gazetarët, duke u paraqitur me flamurin e Uruguajit… Motivi? “Me Karlos Bueno (shoku i skuadrës te Sociedadi, dikur) kam nisur të shoh futbollin uruguaian duke pasur simpati… Kur fituam nuk doja të festoja, dashuroj kulturën dhe popullin uruguaian”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.