Barcelona ngrin Milanin, Deulofeu ikën

0

Pas barazimit në derbi, që ishte një sukses duke parë si erdhi, Milani ka marrë edhe një lajm të keq.

Zherard Deulofeu do të kthehet te Barcelona dhe tashmë edhe klubi katalan e konfirmon.

Pas fitores ndaj Sociedadit, drejtori teknik Robert Fernandez sqaroi situatën e sulmuesit: “Kemi mundësinë t’ia riblejmë Evertonit për 12 milionë dhe do ta bëjmë. Deulofeu do të kthehet për të qëndruar”.

Mesazh i qartë, talenti spanjoll do të ndahet nga Milani në verë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.