Balotelli, drejt SHBA-së

0

Mario Baloteli pritet të largohet nga Liverpuli në fund të këtij sezoni. Mediat britanike kanë bërë me dije se sulmuesi italian vazhdon të mos jetë i kënaqur dhe sipas tyre varianti i parë është kalimin në kampionatin amerikan. Për shërbimet e italianit është interesuar skuadra Orlando Siti, aty ku luan edhe Kaka. Baloteli u transferua në verën e vitit të kaluar nga Milani tek Liverpuli për afro 20 milionë euro, por ka dështuar të përshtatet në skuadrën e tij të re.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image