Balotelli, drejt SHBA-së

0

Mario Baloteli pritet të largohet nga Liverpuli në fund të këtij sezoni. Mediat britanike kanë bërë me dije se sulmuesi italian vazhdon të mos jetë i kënaqur dhe sipas tyre varianti i parë është kalimin në kampionatin amerikan. Për shërbimet e italianit është interesuar skuadra Orlando Siti, aty ku luan edhe Kaka. Baloteli u transferua në verën e vitit të kaluar nga Milani tek Liverpuli për afro 20 milionë euro, por ka dështuar të përshtatet në skuadrën e tij të re.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.