Baloteli: A do të qëndroj? Milani ka para!

0

Mario Baloteli, sulmuesi i Milanit, pas ndeshjes, u shpreh: “Jam shumë i kënaqur nga fitorja dhe për trajnerin Broki. Rasti im i fundt? U mërzita me këto që shkruani… Dua të qëndroj këtu, s’dua të kthehem në Liverpul, Milani i ka paratë, kështu që”.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.