Balaj shënon për Rijekën ndaj RNK Split

0

Bekim Balaj ka realizuar për Rijekën në takimin kundër RNK Splitit të Sokol Cikalleshit. Sfida është duke u zhvilluar momentalisht dhe po luhet minuta e 61-të, ndërsa sulmuesi shkodran ka shënuar në minutën e 56-të. Ky është goli i dytë për Balajn me fanellën e Rijekës.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.