Bajerni ndjek mbrojtësin e Milanit

0

Bajerni ka nevojë për një mbrojtës të djathtë dhe sipas “Calcionews24” kampionët e Gjermanisë duan Matia De Siljon. 24-vjeçari aktualisht luan te Milani dhe gëzon edhe interesin e Juventusit. Klubi bardhezi mund të ketë më shumë shanse, sepse trajneri i vet Masimiliano Alegri ka punuar me mbrojtësin gjatë kohës së tij në Milano. Lojtarit të kombëtares italiane i ka mbetur vetëm një vit në kontratën aktuale dhe Milani rrezikon të humbë një futbollist me vlera.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.