Arteta rinovon me Arsenalin

0

Futbollisti Mikel Arteta ka rinovuar edhe për një vit tjetër kontratën me londinezët e Arsenalit. Këtë gjë e ka konfirmuar menaxheri i lojtarit. Kontrata e Artetës skadonte në qershor 2016 dhe Vanger vendosi t’i ofronte edhe një vit tjetër atij. Arteta u transferua tek Arsenali nga Evertoni në 2011-n.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.