Argjend Mustafa largohet nga Partizani

0

Mesfushori 22 vjeçar i klubit të kuq të kryeqytetit ka prishur kontratën me klubin. Në një njoftim në faqen zyrtare në Facebook, klubi i Partizanit ka lajmëruar se Argjend Mustafa dhe klubi kanë rënë dakort të prishin me marrëveshje kontratën mes tyre. Argjend Mustafa është i larguari tjetër i klubit pas largimit të mbrojtësit bullgar Dishilev.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.