Ançeloti, sherr me tifozët e Hertës

0

Karlo Ançeloti është një ndër trajnerët më të qetë e babaxhanë në futboll, ndaj kur ai humbet qetësinë, diçka serioze ka ndodhur.

Dje pas ndeshjes kundër Hertës në Berlin kamerat fiksuan trajnerin e Bajernit duke i treguar dikujt gishtin e mesit, kur po futej për në dhomatce zhveshjes.

Gjest i habitshëm, por Ançeloti shpjegoi më vonë: “E kisha me disa tifozë të Hertës, që më pështynë dhe po më ofendonin”.

Bajerni barazoi në minutën e 96-të, pak sekonda matanë shtesës 5-minutëshe, çka tërboi tifozët dhe lojtarët e Hertës.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.