Ançeloti: Kimish, zero shanse për largim

0

Karlo Ançeloti ka folur sot në prag të ndeshjes kundër Augsburgut, por ka prekur edhe tema të tjera, nga dëmtimi i Nojerit, te merkatoja…

Augsburg: “Augsburg luan gjithnjë mirë në Mynih, japin maksimumin, ndaj suhet kujdes dhe të jemi gati, sepse ata luajnë mirë në mbrojtje dhe në kundërsulm.”

Douglas Kosta: “Ai po stërvitet në mënyrë të diferencuar, javëne ardhshme bashkohet me skuadrën dhe besojmë se do jetëgati kundër Realit..”

Plani për Realin: “Nuk kam asnjë plan afatgjatë. Më mirë të përqendrohemi te ndeshja e radhës.”

Kimish: “Nuk ka shans, zero, që Kimish të largohet. Nuk është në shitje.”

Koman: “Koman është i rëndësishëm për ne në të ardhmen, do qëndrojë me ne edhe sezonin e ardhshëm.”

Boateng: “Është gati, do luajë nesër. Kur të jetë gati edhe Martinez, do kem dy zgjedhje në qendër të mbrojtjes.”
  1. Nojer: “Nojer është mirë, ndaj Dortmundit ose ndaj Realit do jetë në fushë. Ndaj Realit e sigurt.”
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.