Alonso i “grabit” të dashurën Ramosit

0

Ish-e dashura e mbrojtësit të Real Madridit, Sergio Ramos, Lara Alvarez, ka ndërruar “profil”. Lara tani është në lidhje me pilotin e Formula 1, spanjollin Fernando Alonso. Mediat spanjolle raportojnë se gazetarja seksi dhe piloti i Ferrarit po dalin së bashku.

 

2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here