Aksident mes Alonsos dhe Raikonen, panik ne Austri

0

Fernando Alonso dhe Kimi Raikonen jane bere protagoniste ne nje aksident te frikshem ne Cmimin e Madh te Formula 1 te Austrise, e cila eshte duke u zhvilluar ne keto momente. Piloti spanjoll ka goditur me Meklarerin e tij, Ferrarin e drejtuar nga finlandezi, ndersa gara eshte nderprere per disa minuta. Pas nderhyrjes se komisareve te pistes, Alonso dhe Raikonen jane nxjerre pa demtime nga makinat e tyre,  ndetsa aksidenti, per fat te mire shkaktoi vetem panik dhe jo demtime per dy protagonistet.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

http://sportekspres.com/wp-content/uploads/2019/02/fotoblinibilta.jpeg