Ajeti jep lajmin e hidhur, ndahet nga jeta ish-shoku i skuadrës

0

Janik Glor u nda nga jeta në mënyrë të pabesueshme, pasi u godit nga një hemorragji cerebrale. 25-vjeçari ka qenë pjesë e skuadrës së Zvicrës U15, ku ka qenë shok skuadre me Arlind Ajetin. Lojtari i Kombëtares së Shqipërisë ka postuar ditën e sotme një foto të vjetër në “Instagram’, ku janë disa djem të rinj.

Ajeti shpreh ngushëllimet e tij për shokun që ka humbur jetën, duke e konsideruar si një legjendë Glorin. Prehu në paqe, legjendë”. në ceremoninë për ta përcjellë në banesën e fundi ishin prezent rreth 500 persona, ku mes tyre nuk mungoi dhe ish-presidenti i FIFA-s Sep Blater.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.