Ajeti digjet përfundimisht

0

Në Firence kishte prova e së vërtetë dhe Arlind Ajeti e dinte mirë. Ndoshta kjo e ngarkoi së tepërmi psikologjikisht dhe mbrojtësi i kombëtares sonë bëri një figurë të keqe, derisa trajneri i Torinos, Sinisa Mihajloviç, e ndërroi që në pushim.

Një shans i çuar dëm, që tashmë djeg përfundimisht Ajetin, sepse vështirë se do të luajë më tani e tutje.

Pas disa ndeshjesh si titullar, shoqëruar me disa gabime trashanike, për Ajetin pritet stoli deri në fund të sezonit dhe pastaj shitje, pak rëndësi ka ku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here