Agjenti i Hysajt përjashton kalimin te Juvja

0

Agjenti i mbrojtësit të kombëtares sonë Elseid Hysaj ka hedhur poshtë lajmet se mbrojtësi i Napolit do të largohet nga ky ekip.

Mediat italiane kanë raportuar për një interesim të Juventusit për të, por duke folur për radion “Radio Crc”, Mario Xhufrida ka thënë: “Mund të jetë e vërtetë që Juventusi të ketë kërkuar shërbimet e Hysajt. Mund të ketë ndodhur që dhe Napoli të jetë menduar ndopak, por vetëm kaq. Gjithçka është mbyllur këtu. Është më e udhës që Napli të mbajë të gjithë lojtarët e vet më të mirë për të luftuar për titullin. ”

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image