A është penduar Alonso që la Realin? Ja përgjigjja

0

Mesfushori i Bayernit, Xabi Alonso, beson se kishte marrë vendim të drejtë që të largohet nga Real Madrid për ekipin gjerman vitin e kaluar. ”Mendoj se po”, tha spanjolli kur u pyet nëse kishte marrë vendim të drejtë për t’u larguar nga Spanja. ”Unë jam duke shijuar këtë klub. Kjo është një përvojë e shkëlqyer për mua dhe unë ende shpresoj që të kemi sukses më shumë se sa sezonin e kaluar”, u shpreh ai.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.