A e do Ronaldo Zidanin trajner? Ja përgjigjja

0

Cristiano Ronaldo huk ka asnjë problem me teknikun Zinedine Zinedine, madje e dëshiron francezin si trajner të Real Madridit edhe pas këtij sezoni. Zidane e ka rikthyer Realin në luftë për titullin e La Ligës si dhe aktualisht është në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

“Mendoj që jemi përmirësuar me Zidanen. E ndiejmë këtë dhe shumë gjëra kanë për t’u rregulluar ende. Jam i lumtur me të dhe ai është një trajner që dua të vazhdojë ende te Real Madridi”, u shpreh ylli portugez.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.