REKLAME

Superliga

Kukësi: Koliçi - Arbri, Shameti, Alla, Hallaçi - Dvornekoviç, Hasani, Musolli, Carioca - Pejic, Emini. Skënderbeu: Shehi - Radas, Jashanica, Osmani, Mici - Lilaj, Orelesi...

Kombetarja

Edhe pse Italia është vend fqinj në kampionatin prestigjioz të futbollit Serie A historikisht shqiptarët kanë qenë të pakët dhe numëroheshin me gishtat e...

Futboll Bota

UEFA ka publikuar një intervistë me yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ku ky i fundit u rikthehet 12 muajve të tij të fundit,...

Gossip

https://www.youtube.com/watch?v=wvJUq39UiR0 Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e 47-të në Las Vegas mes miqsh, njëri më i famshëm se tjetri. Këngëtarja kishte ftuar një listë të gjatë, mes...

Sporte te tjera

Pasi ka përmbysur renditjen e Formula 1, duke kaluar nga një humbës në kryesimin e klasifikimit të Botërorit, piloti britanik Lewis Hamilton beson se...
REKLAME
84,752FansaLike

Gazeta Sport Ekspres

0

0

0

0