2 shqiptarë në formacionin më të mirë në Zvicër

0

Në 11 lojtarët më të mirë të gjysmës së parë të kampionatit zviceran gjenden dhe dy shqiptarë. Bëhet fjalë për Shkëlzen Gashin që luan me Bazelin dhe Florent Hadërgjonajn që luan me Jang Bojs, të cilët bëjnë pjesë në listën e publikuar nga gazeta helvetike “Blick”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

http://sportekspres.com/wp-content/uploads/2019/02/fotoblinibilta.jpeg