Çfarë bëri 10-vjeçarja shqiptare që fitoi zemrën e Shakirës?

0

Erza Mehmetaj nuk është një emër i padëgjuar për publikun. Shumë prej videove të saj duke kërcyer janë shpërndarë jo vetëm nga miq e të afërm në rrjetet sociale, por edhe shumë emra të njohur e personazhe të famshëm. Erza, falë talentit të saj, ka fituar me mijëra fansa në profilin e saj në Instagram, shkruan “Anabel”.

Së fundi, video e Erzës duke kërcyer këngën e Shakirës “Waka Waka” është pëlqyer edhe nga vetë artistja kolumbiane. Shakira e ka parë videon e Erzës dhe e ka pëlqyer. Natyrisht, për një emër si ajo, nuk është pak edhe një LIKE i ?farëdoshëm në Instagram.

Ndaj edhe Erza, pasi është gëzuar shumë që këngëtarja i ka pëlqyer vallëzimin, ka shkruar se nuk mund ta besojë këtë që i ka ndodhur.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.